Přivydělejte si atraktivní příjem navíc k vašemu zaměstnání

Podrobnosti viz. níže

Co nabízíme

- vedlejší činnost na 2-3 hod. denně s výborným finančním ohodnocením/členové našeho projektu si přivydělávají až 15 tis. navíc při zaměstnání - později možnost i hlavní činnosti s osobním a finančním růstem - uplatnění pro muže ženy -předchozí zkušenosti v oboru nejsou vyžadovány, v rámci firemní podpory nabízíme plné zaškolení - uplatnění v atraktivním, ziskovém a perspektivním oboru potravinových doplňků, sportovní výživy a aktivního životního stylu

Náplň činnosti

- maloobchod a s tím související klientský servis pro nové a opakované klienty
- rozvoj firmy, organizace obchodu a poradenství
- možno vést z domova s využitím PC
- činnost lze vykonávat s volnou pracovní dobou tzn. pokud pracujete ve své profesi na směny, je možné pracovat střídavě dopoledne, odpoledne, či večer
- ke komunikaci s klienty využíváme veškeré dostupné technologie, které Vás naučíme využívat v průběhu činnosti

Požadujeme

- vhodné je středoškolské vzdělání/min. vyučen- odpovídající časové možnosti a pracovní nasazení (optimálně 2-3 hod. denně v pracovních dnech) - NENÍ vhodné jako krátkodobá brigáda na prázdniny či příležitostný přivýdělek k důchodu/preferujeme dlouhodobou spolupráci
- činnost je naopak vhodná při Vámi již zavedeném standardu, tedy např. při zaměstnání, či podnikání

Jak nyní postupovat...

Vyplňte si krátký dotazník pro zájemce a využijte možnosti vedlejšího příjmu z domova při vašem zaměstnání.

Po vyplnění dotazníku vás následně budeme nezávazně telefonicky kontaktovat s podrobnostmi.

DŮLEŽITÉ: Po vyplnění Dotazníku uchazeče se následně přihlaste do vaší emailové schránky a klikněte si na link pro autorizaci emailové adresy, tím potvrdíte, její správnost.

* povinné položky

Zásady ochrany osobních údajů